kontakt

Zakup mieszkania w stanie deweloperskim wymaga od nas poświęcenia wielu godzin na planowaniu, projektowaniu i doprowadzeniu całości do stanu, o jakim marzymy. To wszystko możemy zrobić sami, mając odpowiednią wiedzę i umiejętności lub zlecić odpowiednim fachowcom. Jeśli zdecydujemy się na przeprowadzenie remontu mieszkania z udziałem podwykonawców takich jak, murarz, elektryk, hydraulik, malarz, stolarz czy firm wykonujących kuchnie to musimy pamiętać, by każda z tych osób była zaplanowana w odpowiednim czasie i wywiązała się z założonych terminów.
W przypadku gdy decydujemy się na zlecenie wykonania remontu kilku różnym firmom, istnieje duże ryzyko, że któraś z nich nie dotrzyma ustalonego terminu, co finalnie przełoży się na konieczność przekładania kolejnych etapów remontu naszego nowego mieszkania. O ile w przypadku drobnych prac remontowych, które nie wymagają dużego nakładu czasu, kolejny wolny termin noże być za kilka dni. To zdarzają się sytuacje, gdy firma remontowa ma grafik prac ustalony na kilka lub kilkanaście tygodni do przodu i z pozoru drobne opóźnienie wcześniejszej firmy remontowej może opóźnić ukończenie remontu nawet o kilka tygodni czy miesięcy.
Dla osób, które nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na ryzyko opóźnienia ukończenia prac remontowych, bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybór firmy, która kompleksowo wykonuje prace remontowe „od A do Z".

Zalety firm kompleksowo wykańczających mieszkanie

Kompleksowa wiedza

Firmy zajmujące się kompleksowym wykończeniem mieszkań, posiadają wyspecjalizowanych pracowników, odpowiedzialnych za konkretny etap pracy. Dzięki temu możemy obniżyć ryzyko złego doboru materiałów, niedoróbek czy konieczności poprawek. Przekłada się to na dotrzymanie terminu ukończenia remontu oraz przewidzenie problemów, których właściciele nowych mieszkań nie są w stanie przewidzieć.

Zaoszczędzony czas

Firma wykańczająca mieszkanie od stanu deweloperskiego, doskonale wie jakie produkty spełnią swoją funkcję w wybranym przypadku. Nie musimy samemu szukać rozwiązań i zlecać ich wykonanie różnych fachowcom, gdyż firma kompleksowo remontująca mieszkania może nam w tym doradzić i przedstawić najlepsze rozwiązania.
Odpowiedzialność za efekt finalny - firma, która od początku do końca wykonuje remont naszego mieszkania, nie może sobie pozwolić na niedoróbki. W jej przypadku nie ma nawet możliwości zrzucenia winy na innego wykonawcę, który wykonywał prace przed nimi. Dzięki temu zyskujemy większy nadzór nad przeprowadzanymi pracami remontowymi.

Nasze inwestycje