kontakt

Almar Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Jesteśmy przedsiębiorstwem specjalizującym się w dostarczaniu najwyższej jakości obiektów budowlanych. Dzięki pełnemu zaangażowaniu naszego zespołu oraz zrealizowaniu wielu nowoczesnych i rozpoznawalnych w rejonie inwestycji wypracowaliśmy pozycję partnera godnego zaufania.

Doświadczenie

Posiadamy szerokie doświadczenie w branży budowlanej i projektowej. Nasze inwestycje idealnie wpisują się w potrzeby lokalne. Budujemy mieszkania dla osób, które tak samo, jak my cenią komfort i wysoką jakość. Tworzymy nowoczesne obiekty użyteczności publicznej łączące w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Rzetelnie wywiązujemy się ze wszystkich powierzonych nam inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, by każda realizacja przebiegła zgodnie z planem.

Nasz cel

Celem naszej firmy jest oferowanie sprawdzonych, kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. Nasze rozwiązania wyznaczają najwyższe standardy w branży budowlanej, dbamy o środowisko naturalne, tworząc przyjazny klimat wokół naszych inwestycji.

Nasze inwestycje